Raamat24

Neti soodsaim raamatupood

0 eset ostukorvis summa kokku 0.00
UUED RAAMATUDENIM OSTETUDE-RAAMATUDKEVAD 2017

24 TARKA

24 tarka Sulge

Suurmehed, kes muutsid meie mõtlemist

Harri Kingo

Selles raamatus on 24 suure mehe lood ja mõtted. Nad on mõjutanud maailma ja seeläbi igaüht meist. Me teame neid nimesid, aga ei tea või ei mäleta sageli, kes nad olid, mida nad mõtlesid ja mida ütlesid. „24 tarka” aitab seda meenutada ja teada saada. Ja nii ehk mõista ennastki. Sest oleme ju meie need, kes me nende pärandit endas kanname. Nende lood nii või teisiti meie kõigi üks lugu.
Kas ajastud kutsuvad ellu omad suurmehed või on hoopis suurmehed need, tänu kellele uued ajastud saabuvad? Siia kaante vahele on koondatud meie tänast maailma kujundanud suurmeeste elu ja mõtted. Need mehed on kõik olnud kõrgelt üle oma isikliku elu ja ajastu piiride ning väärt seda, et neid teada ja mõista.
Igaüks neist meestest väärib omaette monograafiat, lausa paljudest köidetest koosnevat väljaannet. Osade kohta neist on see kõik ka juba olemas. See raamat on vaid lühike rida lisaks mõttevaramusse, mille inspireerijateks nad on olnud. Minu soov polnud lisada midagi uudset. Pigem tahtsin kirjutada need mehed mõistetavaks ja omaseks neile, kellele nad on olnud ehk natuke kauged, natuke võõrad ja ehk isegi veidi hirmutavad oma suuruses. Hea, kui need mehed saaksid omaseks ka sulle, hea lugeja.


Ehnaton-Mooses-Zarathustra-Konfutsius Laozi-Siddhartha Gautama-Platon-Aristoteles-Jeesus-Aquino Thomas-Martin Luther-Muhamed-Immanuel Kant-Georg Wilhelm Friedrich Hegel-Charles Darwin-Karl Marx-Sigmund Freud-Carl Gustav Jung-Mahatma Gandhi-Osho-Dale Carnegie-Isaac Newton-Albert Einstein-Kurt Gödel
Kättesaadavus Tavahind Meie hind Soodustus
Laos olemas

19.

18

16.

10

16%

Lisa ostukorvi
Kategooria Vaimsus
Teised raamatud samas kategoorias
Kirjastus Ajakirjade Kirjastus
Teised raamatud samalt kirjastuselt
Formaat 200 lk, kõva köide, 170x240
Aasta 2015
Ilmumise kuupäev 09.03.2015

SEOTUD PAKKUMISED

Loovus -15%
Ravimine kristallidega
Et elu oleks lihtne -16%