Raamat24

Neti soodsaim raamatupood

0 eset ostukorvis summa kokku 0.00
UUED RAAMATUDENIM OSTETUDE-RAAMATUDNAISTEPÄEVAKS!KEVADKUU

E-RAAMATUTE TELLIMINE


E-raamatute tellimine:

Veebipoest e-raamatu tellimiseks valige soovitud tooted, lisage saaja meiliaadress ning tasuge internetipangas. Märgitud e-mailile saadetakse tellimuse kinnitus ja e-raamatute allalaadimislingid.  Pärast makse sooritamist klikkige pangas nähtavale nupule "tagasi kaupmehe juurde".


E-raamatute eest tasumine:

Peale e-raamatu eest tasumist on allalaadimislingid aktiivsed 72 tundi. Ühe lingi kaudu saab ostetud raamatut oma seadmesse või arvutisse laadida kuni kolm korda.  Limiidi täitumisel ja/või 72 tunni möödumisel suletakse antud e-raamatu allalaadimisvõimalus.


E-raamatute kasutamine ja õiguslik info:

Iga Teie poolt ostetud e-raamat on autoriõigusega kaitstud materjal, mistõttu on e-raamat mõeldud vaid personaalseks kasutamiseks. Juba allalaetud e-raamatut on võimalik oma erinevate lugemisseadmete vahel jagada, talletada pilveprogrammides või laadida e-raamat kohe kuni 2 erinevasse enda lugejasse.

E-raamatu autoriõigused kuuluvad e-raamatu kirjastajale ning selle kasutamine on lubatud üksnes Kirjastajaga kokkulepitult ja tema tingimustel. Kolmandatele isikutele allalaadimislingi või juba allalaetud e-raamatu edasi andmine ei ole lubatud!
E-raamatu väljaandja ja levitaja ei vastuta kahju eest, mis tuleneb e-raamatu väärast kasutamisest, vastutab e-raamatu ostja, kes kasutab e-raamatut mittesihipäraselt. 

Tulenevalt toote olemusest ei ole võimalik juba ostetud ja alla laetud e-raamatut tagastada!
Kui kasutad ostetud e-raamatut, siis nõustud automaatselt siin toodud e-raamatute kasutamise tingimustega.
 

Head lugemiselamust!

ARMASTADES TAIMETOITU

ARMASTADES TAIMETOITU

Erle Jõema, Külli Holsting

Mida enam taimi leiab tee sinu taldrikule, seda paremini varustad oma keha vitamiinide ja mineraalainete ning lisaks paljude väga kasulike bioaktiivsete ühenditega, mis tagavad hea tervise ja suurepärase välimuse. Raamatust leiab 60 maitsvat ja tervislikku...
Meie hind

21.

95

Tavahind

26.

13

-16%