Raamat24

Neti soodsaim raamatupood

0 eset ostukorvis summa kokku 0.00
UUED RAAMATUDENIM OSTETUDE-RAAMATUDKEVAD 2017

KOHALETOIMETAMINE

Tellimuste kohaletoimetamine

Tellimusi hakatakse käsitlema peale arve tasumist!


Raamat24.ee veebipoest tellitud kaubad saadame Tellijale kas Omniva või SmartPosti pakiautomaati, Eesti Posti postkontorisse või kulleriga kohale.
Tellimused toimetatakse kliendile kuni 5 tööpäeva jooksul.

  • Valides kohaletoimetamise kohaks Omniva või SmartPosti pakiautomaadi, edastatakse Tellijale pakikapi uksekood SMS-sõnumiga (ja e-mailiga). Kaup toimetatakse Tellija poolt valitud pakiautomaati, Omniva teenust kasutades saatekuluga 2,99 € ja SmartPosti teenust kasutades saatekuluga 3,20 €.
  • Valides kauba kättesaamiskohaks Eesti Posti postkontori, saadetakse paki saabumisest Tellija mobiiltelefonile teade, mis sisaldab postkontori asukohta ja  lahtiolekuaegasid. Postkontoris hoiustatakse saadetist 15 kalendripäeva. Selle aja möödudes saadab postkontor paki saatjale tagasi. Hoiutasu võetakse ainult juhul, kui klient on palunud pakki hoida postkontoris üle 15 kalendripäeva. Eesti Posti postkontorisse viiakse kaup saatekuluga 2,99 €.
  • Valides kättetoimetajaks kulleri, võtab kuller Teiega eelnevalt ühendust ja lepib kokku sobiva aja saadetise üleandmiseks. Kuller toob tellitud kauba Teie poolt märgitud aadressile saatekuluga 5,99 €.

Kui pakist jääb mõni toode puudu, jääb pakk ootele ning saadetakse kaup tellijani maksimaalselt 14 päeva jooksul ühe pakina. Kui on tellitud veel ilmumata raamatuid ettetellimisena, saadetakse kogu tellimus ühe kandena kliendile ettetellitava raamatu ilmumisel. 

Kui kauba saatmine on meist sõltumata põhjustel häiritud, võtame Teiega ise ühendust teavitades tekkinud probleemist. Puuduva kauba asemele on võimalik valida asendustoode või saada raha tagasi.

Kui te ei ole oma pakile õigeaegselt järele läinud, saadetakse pakk tagasi teenusepakkujale. Topeltkande eest tuleb tasuda uuesti.

Tellimusi hakatakse täitma peale makse laekumist.

Makseviisid: Swedbank, SEB, Nordea pank, Danske Bank, VISA või Mastercard krediitkaart


Kui teil on kojukande teenuste osas küsimusi, siis helistage meie klienditeenindusse 666 2233 või kirjutage aadressil tellimine@kirjastus.ee 

BAIKAL. SIBERI SÜDA

BAIKAL. SIBERI SÜDA

Nicolas Pernot

Prantsusmaalt Alsace’ist pärit seikleja ja fotograaf, giid ja lektor Nicolas Pernot on kaasaegne nomaad, kes kolib juba kümmekond aastat ühelt maalt teisele, külastades maanurki, kuhu turistid harva tee leiavad. Hingelt reisimehena jääb ta paiga atmosfääri...
Meie hind

21.

95

Tavahind

26.

13

-16%