Raamat24

Neti soodsaim raamatupood

0 eset ostukorvis summa kokku 0.00
UUED RAAMATUDENIM OSTETUDE-RAAMATUDNAISTEPÄEVAKS!KEVADKUU

KOHALETOIMETAMINE

Tellimuste kohaletoimetamine

Tellimusi hakatakse käsitlema peale arve tasumist!


Raamat24.ee veebipoest tellitud kaubad saadame Tellijale kas Omniva või SmartPosti pakiautomaati, Eesti Posti postkontorisse või kulleriga kohale.
Tellimused toimetatakse kliendile kuni 5 tööpäeva jooksul.

  • Valides kohaletoimetamise kohaks Omniva või SmartPosti pakiautomaadi, edastatakse Tellijale pakikapi uksekood SMS-sõnumiga (ja e-mailiga). Kaup toimetatakse Tellija poolt valitud pakiautomaati, Omniva teenust kasutades saatekuluga 2,99 € ja SmartPosti teenust kasutades saatekuluga 3,20 €.
  • Valides kauba kättesaamiskohaks Eesti Posti postkontori, saadetakse paki saabumisest Tellija mobiiltelefonile teade, mis sisaldab postkontori asukohta ja  lahtiolekuaegasid. Postkontoris hoiustatakse saadetist 15 kalendripäeva. Selle aja möödudes saadab postkontor paki saatjale tagasi. Hoiutasu võetakse ainult juhul, kui klient on palunud pakki hoida postkontoris üle 15 kalendripäeva. Eesti Posti postkontorisse viiakse kaup saatekuluga 2,99 €.
  • Valides kättetoimetajaks kulleri, võtab kuller Teiega eelnevalt ühendust ja lepib kokku sobiva aja saadetise üleandmiseks. Kuller toob tellitud kauba Teie poolt märgitud aadressile saatekuluga 5,99 €.

Kui pakist jääb mõni toode puudu, jääb pakk ootele ning saadetakse kaup tellijani maksimaalselt 14 päeva jooksul ühe pakina. Kui on tellitud veel ilmumata raamatuid ettetellimisena, saadetakse kogu tellimus ühe kandena kliendile ettetellitava raamatu ilmumisel. 

Kui kauba saatmine on meist sõltumata põhjustel häiritud, võtame Teiega ise ühendust teavitades tekkinud probleemist. Puuduva kauba asemele on võimalik valida asendustoode või saada raha tagasi.

Kui te ei ole oma pakile õigeaegselt järele läinud, saadetakse pakk tagasi teenusepakkujale. Topeltkande eest tuleb tasuda uuesti.

Tellimusi hakatakse täitma peale makse laekumist.

Makseviisid: Swedbank, SEB, Nordea pank, Danske Bank, VISA või Mastercard krediitkaart


Kui teil on kojukande teenuste osas küsimusi, siis helistage meie klienditeenindusse 666 2233 või kirjutage aadressil tellimine@kirjastus.ee 

ARMASTADES TAIMETOITU

ARMASTADES TAIMETOITU

Erle Jõema, Külli Holsting

Mida enam taimi leiab tee sinu taldrikule, seda paremini varustad oma keha vitamiinide ja mineraalainete ning lisaks paljude väga kasulike bioaktiivsete ühenditega, mis tagavad hea tervise ja suurepärase välimuse. Raamatust leiab 60 maitsvat ja tervislikku...
Meie hind

21.

95

Tavahind

26.

13

-16%