Raamat24

Neti soodsaim raamatupood

0 eset ostukorvis summa kokku 0.00
UUED RAAMATUDENIM OSTETUDE-RAAMATUDKEVAD 2017

KOOSTÖÖPARTNERID


Raamat24 koostööpartnerid

Meil on hea meel teatada, et Raamat24 veebipoodi peavad usaldusväärseks mitmed koostööpartnerid.

Kõige suuremaks partneriks on hetkel Ajakirjade Kirjastus, kelle raamatuid on Raamat24 veebipoes müüdud juba alates 2008. aastast. Aastal 2012 liitusid meiega kirjastused Petrone, Pilgrim, Tänapäev, Varrak ja Ersen. Koostöö on väga hästi sujunud ja me oleme neile tänulikud.

Alates 2013 aasta keskpaigast on Raamat24-ga liitunud lisaks veel hulgaliselt uusi partnereid - nt kirjastused Sinisukk, Hea Lugu, TEA, EgmontCum Laude, Koolibri, Odamees, Tiritamm, Valgus, Tulimuld, Kite, Äripäev Kirjastus jpt.

Kirjastuse Sinisukk valikust leiate hulgaliselt ilukirjandust, käsiraamatuid, lasteraamatuid ning suurepäraseid sarju, millest esmajärjekorras võiks välja tuua tõsielul põhineva Valge Sarja raamatud. Hea Lugu kirjastus koondab enda alla Eesti Ekspressi, Maalehe ja Eesti Päevalehe suurepärase la laiahaardelise raamatute valiku. TEA kirjastus on eelkõige kuulus oma õpikute, entsüklopeediate ja sõnaraamatute poolest, kuid pakub hulgaliselt ka juturaamatuid ja muud nn kergemat kirjandust. Õpikuid ja õpetliku sisuga raamatuid pakub ka kirjastus Koolibri.
Kõige laiema lasteraamatute valikuga partneriks on meil kirjastus Egmont, kes on pööranud erilist tähelepanu meie kõige väiksematale. Tuntud lasteraamatute kirjastaja on ka kirjastus Tiritamm. Äripäeva raamatukirjastus pakub põnevust teaduse ja äriraamatute huvilistele.
Palju häid raamatuid on ka teistel väiksematel kirjastustel, kes on saanud meie headeks partneriteks.

Lisaks raamatutele pakume Eesti Rahvusringhäälingu suurepärast muusika ja filmivalikut, Pocketbook e-lugereid, Marmar Games laste lauamänge ning Adelante Koolituse keeleõppeplaate.

Loodame pakkuda kirjandust igale maitsele. Seetõttu lubame teile, et meie partnerite võrgustik laieneb veelgi!

Meeldivaid lugemiselamusi!
Raamat24


BAIKAL. SIBERI SÜDA

BAIKAL. SIBERI SÜDA

Nicolas Pernot

Prantsusmaalt Alsace’ist pärit seikleja ja fotograaf, giid ja lektor Nicolas Pernot on kaasaegne nomaad, kes kolib juba kümmekond aastat ühelt maalt teisele, külastades maanurki, kuhu turistid harva tee leiavad. Hingelt reisimehena jääb ta paiga atmosfääri...
Meie hind

21.

95

Tavahind

26.

13

-16%