Raamat24

Neti soodsaim raamatupood

0 eset ostukorvis summa kokku 0.00
UUED RAAMATUDENIM OSTETUDE-RAAMATUDKEVAD 2017

KUIDAS OSTA?


Soovitud toote leidmiseks Raamat24 lehelt on mitmeid võimalusi - kasutada otsingut, sirvida teemakatalooge või vaadata kampaaniapakkumisi. 

Ostu sooritamiseks valige välja soovitud tooted, klikake "Lisa ostukorvi" märgil ning valige, kas jätkate poodlemist või lähete maksma. Olles oma valikus kindel, kinnitage ja valige transpordimeetod. Kui olete täitnud vajalikud lahtrid, kinnitage ja suunduge maksma. Kui olete valinud omale sobiva panga, logige sisse oma tunnustega ning pärast makse sooritamise klikake "Tagasi kaupmehe juurde". Teid juhendavad ka tellimuse vormistamise lehel olevad juhised.
 

Tähelepanu!
E-toodete eest tasumine toimub ajakirjadest ja raamatutest eraldi maksena.
Vali hetkel panka saadetav ostukorvi sisu (raamat, raamat ja ajakirja tellimus koos, püsimaksekorraldus, e-toode) ning soorita makse. Pangast tagasi tulles on ülejäänud valitud tooted teie ostukorvis alles. 

Head ostlemist!

BAIKAL. SIBERI SÜDA

BAIKAL. SIBERI SÜDA

Nicolas Pernot

Prantsusmaalt Alsace’ist pärit seikleja ja fotograaf, giid ja lektor Nicolas Pernot on kaasaegne nomaad, kes kolib juba kümmekond aastat ühelt maalt teisele, külastades maanurki, kuhu turistid harva tee leiavad. Hingelt reisimehena jääb ta paiga atmosfääri...
Meie hind

21.

95

Tavahind

26.

13

-16%