Raamat24

Neti soodsaim raamatupood

0 eset ostukorvis summa kokku 0.00
UUED RAAMATUDENIM OSTETUDE-RAAMATUDRAAMATURÕÕM. JÕULUD 2014

MINU MÕISTUS ON OTSAS!

Minu mõistus on otsas! Sulge

Isabelle Filliozat

Vaimuka, targa ja praktilise kasvatusraamatu teema on tuttav kõigi 1—5-aastaste laste vanematele: põngerjate tüütud kapriisid, nutu- jonni- ja raevuhood.

Teie laps keeldub hommikul pükse jalga panemast. Ta korraldab poes piinlikke stseene, ta töinab iga pisiasja pärast. Ta teeb täpselt seda, mida te hetk tagasi keelasite, ise teile silma sisse vaadates. Ta esitab teile kakskümmend korda järjest ühe ja sama küsimuse… Tõepoolest, vahel on tunne, et lapsed üritavad oma vanemaid meelega hulluks ajada.
„Minu mõistus on otsas. Ma olen proovinud kõike, aga miski ei aita!“ Raamatu autor, tuntud prantsuse lastepsühholoog ja terapeut Isabelle Filliozat näeb, et paljud vanemad kulutavad oma akud tühjaks laste igapäevaseid kriise lahendades. Raamatus tuleb ta vanematele appi, seletades, mis toimub kriiside ajal lapse ajus ja mis võib põhjustada probleemse käitumise. Igale probleemile soovitab ta lahenduse, mis ei kustutaks lihtsalt tulekahju, vaid aitaks lapsel kasvada iseseisvaks ja vastutustundlikuks täiskasvanuks.
Autori ja kunstniku suurepärases koostöös on need soovitused saanud peaaegu koomiksi vormi. Nii jäävad nõuanded hästi meelde ning lugejal on ehk kergem taluda avastust, et ta on mõnikord kurjustanud lapsega päris ilmaasjata.


*****

"Lastekasvatus − see on imelihtne!
Uskuge mind − kaheaastase põnni emana olen ma läbi töötanud terve virna nn lastekasvatusraamatuid, sest ükskõik kui tšill ja rahumeelne sa oled, varem või hiljem (tavaliselt varem) jõuab kätte hetk, kui mõistus on otsas. Loomulikult püüad sa vaistlikult leida lahendusi aina uutele ja uutele väljakutsetele, mis lapse sirgumise käigus esile kerkivad, aga vahel lihtsalt on vaja, et keegi kuskil kinnitaks − sinu suund on õige. Või siis vastupidi, näitaks kätte, et seda teed minnes sa kaugele ei jõua. Ja seda Isabelle Filliozat teeb.
Suurema osa laste kasvamisest kõnelevaid raamatuid võib jagada kaheks: ninnunännutavad eneseabi stiilis teosed, mis räägivad hinge ja keha ühtsusest, lapse enesemääramise õigusest ja sellest, et meie oleme neile vaid saatjad, kellel pole õieti mingeid õigusi piiranguid seada või otsuseid teha. Teised, vastupidi, leiavad tuge teadusest ja pedagoogikast ning on sageli täis nii loetamatut teaduskantseliiti, et ajab nutu peale. See raamat erineb.
Väga lihtsalt ja selgelt on autor toonud välja sagedasemad probleemid, näidanud ära lapsevanema tavalise reaktsiooni ja soovitanud parema lahenduse. Kirsina koogil on juures ka arusaadavalt formuleeritud teaduslik põhjendus, miks laps niimoodi käitub − oli täiesti jahmatav, kui teistsugusena võib hakata lihtsaid jonniolukordi nägema! Lahendused osutuvad tõepoolest üllatavalt lihtsaks. Mis kõige olulisem − need tegelikult ka töötavad."

Sash Uusjärv, ajakiri Naised

KAMPAANIA: MINU MÕISTUS ON OTSAS!

Kampaania kehtib 27.10.2014 kuni 11.01.2015.

Armas raamatusõber!

Saabuvate jõulude puhul pakume Sulle suure hulga raamatuid, mis sobivad hästi kingikotti poetamiseks.
Valikust leiad midagi kõigile.

Igale vähemalt kahe raamatu tellijale kingime elulooraamatu ja vähemalt kolme raamatu tellijale peale selle ka kokaraamatu.*

Lisaks saavad 15 õnnelikku loosivõitjat kaks piletit Lenna Kuurmaa ja Karl-Erik Taukari jõulukontserdile.*

Rõõmu raamatutest, kallitest inimestest ja pühadest!


NB! Kui soovite raamatud kätte saada enne jõule, palume arve tasuda hiljemalt 14. detsembriks.
Kampaania kestab 2014. aasta lõpuni või kuni kaupa jätkub. Tellimuse hinnale lisandub kohaletoimetamise kulu.

* Telli 2, saad 3! Telli 3, saad 5! pakkumine kehtib vaid sellel lehel olevate kampaaniaraamatute puhul. Kingituseks mõeldud elulooraamatu ja kokaraamatu valiku teeb Ajakirjade Kirjastus.

** Loosimine toimub 15. detsembril. Võitjatega võetakse ühendust.
KAMPAANIA TELLIMUS
Tellides Minu mõistus on otsas!
Kampaania tellimus Tavahind Kampaania hind Soodustus
Soovin tasuta raamatut Üllatusraamat 2 ja Üllatusraamat 1
Kampaania on läbimüüdud. Müüdud
OSTES VAID SELLE RAAMATU
Kättesaadavus Tavahind Meie hind Soodustus
Viimased

15.

79

13.

19

16%

Lisa ostukorvi
Kategooria Pere ja suhted
Teised raamatud samas kategoorias
Kirjastus Ajakirjade Kirjastus
Teised raamatud samalt kirjastuselt
Formaat 176 lk, kõva köide, 160x200
Aasta 2013
Ilmumise kuupäev 11.10.2013

SEOTUD PAKKUMISED

Sellised need mehed ongi -15%
Eduka lapsevanema seitse saladust
Ära muretse pisiasjade pärast, teismeline -40%