Raamat24

Neti soodsaim raamatupood

0 eset ostukorvis summa kokku 0.00
UUED RAAMATUDENIMOSTETUDE-RAAMATUDAJAKIRJAD24NÄDALA DIILKEVADSOODSAD PAKKUMISED

MINU MÕISTUS ON OTSAS!

Minu mõistus on otsas! Sulge

Isabelle Filliozat

Vaimuka, targa ja praktilise kasvatusraamatu teema on tuttav kõigi 1—5-aastaste laste vanematele: põngerjate tüütud kapriisid, nutu- jonni- ja raevuhood.

Teie laps keeldub hommikul pükse jalga panemast. Ta korraldab poes piinlikke stseene, ta töinab iga pisiasja pärast. Ta teeb täpselt seda, mida te hetk tagasi keelasite, ise teile silma sisse vaadates. Ta esitab teile kakskümmend korda järjest ühe ja sama küsimuse… Tõepoolest, vahel on tunne, et lapsed üritavad oma vanemaid meelega hulluks ajada.
„Minu mõistus on otsas. Ma olen proovinud kõike, aga miski ei aita!“ Raamatu autor, tuntud prantsuse lastepsühholoog ja terapeut Isabelle Filliozat näeb, et paljud vanemad kulutavad oma akud tühjaks laste igapäevaseid kriise lahendades. Raamatus tuleb ta vanematele appi, seletades, mis toimub kriiside ajal lapse ajus ja mis võib põhjustada probleemse käitumise. Igale probleemile soovitab ta lahenduse, mis ei kustutaks lihtsalt tulekahju, vaid aitaks lapsel kasvada iseseisvaks ja vastutustundlikuks täiskasvanuks.
Autori ja kunstniku suurepärases koostöös on need soovitused saanud peaaegu koomiksi vormi. Nii jäävad nõuanded hästi meelde ning lugejal on ehk kergem taluda avastust, et ta on mõnikord kurjustanud lapsega päris ilmaasjata.
Kättesaadavus Tavahind Meie hind Soodustus
Laos olemas

15.

79

13.

19

16%

Lisa ostukorvi
Kategooria Pere ja suhted
Teised raamatud samas kategoorias
Kirjastus Ajakirjade Kirjastus
Teised raamatud samalt kirjastuselt
Formaat 176 lk, kõva köide, 160x200
Aasta 2013
Ilmumise kuupäev 11.10.2013

SEOTUD PAKKUMISED

Kuidas luua turvaline kiindusmussuhe oma lapsega -24%
Andekas laps -37%
Kuidas kasvatada toateismelist? -52%