Raamat24

Neti soodsaim raamatupood

0 eset ostukorvis summa kokku 0.00
UUED RAAMATUDENIM OSTETUDE-RAAMATUDKOKARAAMATUD VAID 5 € TK!

MÜSTILINE PUTIN

Müstiline Putin Sulge

Feodalism, korruptsioon ja jumal Vene ühiskonnas

Anna Arutunyan

Venemaa kirjastajad ei söanda seda raamatut välja anda. Ka mõned Venemaa naabrid on raamatu kirjastamisest loobunud.

Viimased üheksa aastat Venemaal elanud kakskeelse vene-ameerika ajakirjaniku päevakajaline ja provokatiivne raamat ei otsi vastust sageli esitatud küsimusele “Kes on Vladimir Putin?”, vaid analüüsib vahetult ja põhjalikult praeguse Venemaa kultuuri ja majandust ning nende inimeste psüühikat, kes on lasknud Putinil kujuneda selleks, kes ta praegu on.

Nädalalehe Moscow News poliitikaajakirjanik Anna Arutunyan tegi seda raamatut kirjutades rohkem kui sada intervjuud, uuris erinevaid lähiajaloo sündmusi ja analüüsis varem avaldatud tekste, et maalida vapustav portree vene autokraatiast sellisena, nagu see rahvale paistab. “Müstiline Putin” jutustab Venemaa varjatud võimustruktuuridest inimeste kaudu – alates vaesest töölisest, kes pöördub abi saamiseks vahetult Putini poole, ning lõpetades ärimeeste, julgeolekuohvitseride ja halvasti toimiva valitsuse ametnikega, kes ootavad oma juhilt instruktsioone ning kaitset.
Raamat näitab, kuidas sotsiaalsed ja majanduslikud tegurid on vorminud Vene Föderatsiooni presidendist klassikalise autokraadi, kes taaselustab muistsed feodaalsuhted. Autor tõmbab ootamatuid ajaloolisi paralleele, üllatades lugejat ning süvendades meie arusaamist, mis ja miks Venemaal toimub.
Kättesaadavus Tavahind Meie hind Soodustus
Laos olemas

18.

05

14.

76

18%

Lisa ostukorvi
Kategooria Ajalugu ja poliitika
Teised raamatud samas kategoorias
Kirjastus Ajakirjade Kirjastus
Teised raamatud samalt kirjastuselt
Formaat 304 lk, pehme köide
Aasta 2012
Ilmumise kuupäev 02.07.2012

SEOTUD PAKKUMISED

Sõdur ja riik -15%
Johan Pitka -15%
JÄINE PÕRGU