Raamat24

Neti soodsaim raamatupood

0 eset ostukorvis summa kokku 0.00
UUED RAAMATUDENIM OSTETUDE-RAAMATUDNÄDALA DIILHINNAD SUVITAVADSOODSAD PAKKUMISED

SAJA-AASTANE, KES HÜPPAS AKNAST VÄLJA JA KADUS

Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus Sulge

Jonas Jonasson

Pärast pikka ja erakordselt sündmusterikast elu jõuab Allan Karlsson vanadekodusse ja ühel päeval on paratamatult käes kolme numbriga tähistatav sünnipäev. Kohal on valla volikogu esimees ja kohaliku ajalehe esindaja. Allanile on aga ees terendav nii vastumeelne, et ta ronib toaaknast välja ja põgeneb oma sünnipäevapeolt.
Kiiruga haarab ta bussijaamast kaasa kohvri, mida tal paluti hetkeks valvata, ning peagi on tal kannul nii kurikaeltest kohvriomanikud kui ka politsei. Romaan jutustab Allani kuu aega kestnud tagaajamisest läbi Rootsi. Kuid see on ka reis läbi 20. sajandi ajaloo ja piiritult muretu Allani eluloo. Kuidas sattus Allan tulevase president Trumaniga õhtust sööma? Ja sõitis Churchilliga lennukis ning esimees Mao noore naisega jõelaeval? Ehkki Allanil puudub igasugune huvi poliitika ja religiooni vastu, kujunevad asjaolud siiski sellisteks, et ta mõjutab ainuüksi oma olemasoluga enamikku 20. sajandi olulisemaid sündmusi.
Jonas Jonasson (snd 1961) on ajakirjanik, kelle esikromaan „Saja-aastane ...“ oli 2010. aasta enimmüüdud raamat Rootsis. Raamatut tõlgitakse juba 25 keelde ning selle põhjal valminud film jõuab ekraanile 2013. aasta lõpus.
Kättesaadavus Tavahind Meie hind Soodustus
Laos olemas

24.

45

21.

27

13%

Lisa ostukorvi
Kategooria Ilukirjandus
Teised raamatud samas kategoorias
Kirjastus Kirjastus Varrak
Teised raamatud samalt kirjastuselt
Formaat 312 lk, kõva köide, 210x150x20 (mm)
Aasta 2012
Ilmumise kuupäev 26.04.2012

SEOTUD PAKKUMISED

Süütuna paradiisis
Mõõkade maru
MINEVIKU VARJUD