Raamat24

Neti soodsaim raamatupood

0 eset ostukorvis summa kokku 0.00
UUED RAAMATUDENIM OSTETUDE-RAAMATUDSPORDISÕBRALESÜGISE SAAK

TÕELISE MEHE TEE

Tõelise mehe tee Sulge

Meeste vaimne teejuht

David Deida

Mis on sinu elu tõeline eesmärk? Mida naised tegelikult tahavad? Mis teeb sinust hea armukese? Mehena oled neid kuüsimusi endale kahtlemata mitu korda esitanud, ent ilmselt pole sul õnnestunud vastuseid leida. Need vastused saad nüüd. Raamatus “Tõelise mehe tee” arutleb David Deida meeste jaoks tähtsaimatel teemadel: karjäär ja perekond, naised, armastus ja vaimsus, ning annab praktilisi juhised, kuidas elada mehena ausalt ja usaldusväärselt ning säilitada vabadus. Palju avaldatud ja seksuaalse vaimsuse eksperdina rahvusvaheliselt tunnustatud autor annab otsest nõu, aitab parandada oskusi, treenida keha ning elada täiuslikult – kohe, kompromissideta.

“On aeg suure sea ja selgrootu südametu mehe ideaalist välja kasvada,” kirjutab David Deida.“Mehel peavad olema mõlemad – nii selgroog kui ka süda.”

“Tõelise mehe tee” esitab tänasele mehele tähtsaima ja rahuldust pakkuva väljakutse: avastada teadvuse ja armastuse kaudu praeguse hetke lõputus avaruses “südame ja selgroo ühtsus”. David Deida korraldab kogu maailmas seminare vaimse arengu ja intiimsuse pühaduse teemadel. Tema kõrgelt hinnatud raamatud, sh ka “Blue Truth” (“Sinine tõde”) ja “Wild Nights” (“Metsikud ööd”) on tõlgitud viieteistkümnesse keelde.

Tõlkinud: Triinu Lööve

Kättesaadavus Tavahind Meie hind Soodustus
Laos olemas

14.

57

11.

66

20%

Lisa ostukorvi
Kategooria Psühholoogia
Teised raamatud samas kategoorias
Kirjastus Kirjastus Pilgrim
Teised raamatud samalt kirjastuselt
Formaat 168lk lk, pehme köide, 210x139x (mm)
Aasta 2013

SEOTUD PAKKUMISED

Sellised need mehed ongi -15%
Midase puudutus -15%
Minu imelise tervenemise lugu -15%