Raamat24

Neti soodsaim raamatupood

0 eset ostukorvis summa kokku 0.00
UUED RAAMATUDENIM OSTETUDE-RAAMATUDKEVAD 2017

TANTSI! OMA SÜDAMEST

Tantsi! oma südamest Sulge

Naiselik teadmine liikumises

Cornelia Freise

Tants on elu. Hing väljendab ennast kehas. Me hüppame rõõmust või laseme pea kurvastusest norgu. Nii nagu meie tunded ja meeleolud mõjutavad meie kehahoiakut, saab tants, kui see puudutab südant, omakorda süvendada meid toetavaid meeleseisundeid. Kui tants puudutab südant, avab see hingelise dimensiooni. Tantsulised liigutused võivad lahti harutada alla­surutud või blokeeritud tundeid. Tantsu kaudu saab murda endale teed ja leida väljapääsu see, mis alateadvuses hinge koormab. Nii mõjub tants vabastavalt ja aitab avastada kehale loomuomaseid sisimaid teadmisi. Tantsijale avaneb ruum, mis võimaldab tal end leida ja kohtuda iseendaga oma süvakihtides.
Autor kirjeldab teraapilise tantsu eri tasandeid ja tutvustab oma individuaalset lähenemisviisi. Raamatus jagavad meiega oma tundeid ja elamusi tantsijad, kuidas liht­sate tantsukogemuste kaudu on nende elus saa­nud alguse sügavalt puudutavad ja jäävad muutused. Koos omaloodud tantsude kirjeldus­tega tutvustab Cornelia ka nende tantsude mõju. Tekib lust tantsida, kuid mitte ainult­ – raamatus leidub palju sellist, mida saab vahetult oma igapäeva­elus rakendada.


*****

"Naiselik teadmine peitub liikumises
Raamatu autor Cornelia Freise on jurist ja psühho¬terapeut. Ta on naine, kes on tegelenud medi¬ta¬tiiv¬se tantsuga rohkem kui 25 aastat. Autori sõnul on tants elu ja ennekõike on tants ürgne ning mitmekülgne eneseväljenduse viis. Me hüppame rõõmust või laseme pea kurvastusest norgu, kõiki oma emotsioone väljendame me ennekõike läbi liikumise ja liigutamise. Raamat selgitab, kuidas meie tunded ja meeleolud mõjutavad meie kehahoiakut ja tervist nii füüsilisel kui ka vaimsel viisil ning kui tugevasti tegelikult tants naistele mõjub. Raamatus kirjeldatakse läbi kogemuste ja näidete, kuidas tantsulised liigutused võivad lahti harutada alla¬surutud või blokeeritud tundeid. Tantsu kaudu saab murda endale teed ja leida väljapääsu sellest, mis alateadvuses hinge koormab. Nii mõjub tants vabastavalt ja aitab avastada kehale loomuomaseid sisemisi teadmisi.
Autor kirjeldab detailiselt teraapilise tantsu eri tasandeid ja tutvustab oma individuaalset lähenemisviisi. Raamatus jagavad oma tundeid ja elamusi tantsivad naised, rääkides, kuidas liht¬sate tantsukogemuste kaudu on nende elus saa¬nud alguse sügavalt puudutavad ja jäävad muutused."

Dagmar Reinolt, ajakiri Naised
Kättesaadavus Tavahind Meie hind Soodustus
Laos olemas

16.

55

  9.

25

44%

Lisa ostukorvi
Kategooria Tervis ja elustiil
Teised raamatud samas kategoorias
Kirjastus Kirjastus Pilgrim
Teised raamatud samalt kirjastuselt
Formaat 208 lk, pehme köide, 210x148
Aasta 2013

SEOTUD PAKKUMISED

Kokaraamat diabeetikutele -38%
KUIDAS VÄHENDADA OMA ÖKOLOOGILIST JALAJÄLGE -15%
Inimene ühiskonna ja looduse kuningriigi vahel -16%